Transfer Lakers! Pat Beverley w Los Angeles!

Transfer Lakers! Pat Beverley w Los Angeles!

Transfer Lakers! Pat Beverley w Los Angeles!
Photo by Katelyn Mulcahy/Getty Images

Po długiej, długiej ciszy, mamy w końcu transfer. Nie tak spektakularny, na jaki czekaliśmy, ale jednak. Los Angeles Lakers postanowili dokonać wzmocnienia defensywnego na pozycjach obwodowych, pozyskując z Utah Jazz Patricka Beverley’a:

Lakers: Pat Beverley

Jazz: Talen Horton-Tucker / Stanley Johnson

Pat Beverley nie zagościł zbyt długo w Utah. Trafił tam z Minnesoty Timberwolves w ramach transferu z udziałem Rudy’ego Goberta kilka miesięcy temu. Dla niego nie będzie to jednak pierwszy raz w Mieście Aniołów – w latach 2017-2021 grał dla Los Angeles… Clippers.

To już kolejne wzmocnienie obwodu dla Lakers po Lonnie Walkerze IV. Obok nich w składzie są też Kendrick Nunn, Austin Reaves i oczywiście Russell Westbrook, a więc te pozycje są już dość solidnie obsadzone. Oddanie Horton-Tuckera i Johnsona sprawia jednak, że krucho robi się na skrzydłach. Obecnie oprócz LeBrona i Juana Toscano-Andersona, próżno szukać tam nominalnych skrzydłowych. Może to sugerować, że to jeszcze nie koniec ruchów transferowych w Los Angeles. Być może jest już potencjalny chętny na przejęcie Westbrooka?