Skarb Fana w Magic Basketball

To już za moment! Sezon 2019/20 zbliża się do nas wielkimi krokami i trudno na niego nie czekać, bo przecież NBA to nareszcie coś dużo więcej niż liga, w której gra 30 drużyn, a na koniec najlepsi okazują się Golden State Warriors. Nowi Lakers, nowi Clippers, gotowy na wielkie rzeczy Zion – to wszystko wygląda znakomicie na pierwszy rzut oka i zwiastuje olbrzymią dawkę emocji, które rozpoczną się już 22 października.

Zamów Skarb Fana na sezon 2019/20

Z tej okazji, najnowszy numer Magic Basketball poświęciliśmy w całości na Skarb Fana nadchodzących rozgrywek. Wszystkie 64 strony magazynu skupią się na zapowiedzi poszczególnych drużyn – analizie ich rotacji, przewidywalnych pierwszych piątek i statystyk z zeszłego roku. Nasza redakcja oceni szanse kolejnych ekip na play-offy, przedstawi zawodników, którzy mogą pozytywnie zaskoczyć i opisze rzeczy, które mogą okazać się problemem na przestrzeni całego sezonu.

Jeśli zastanawialiście się więc na co stać w Houston duet Russell Westbrook-James Harden, jak z całkowicie nową rotacją poradzi sobie w Utah Quin Snyder i czy turbo-wysoka Philadelphia 76ers rzeczywiście jest odpowiedzią na small-ball reszty ligi i konkretnym faworytem do zdobycia tytułu, to nie mogliście trafić lepiej.

Zamów Skarb Fana na sezon 2019/20

Każda z 30 ekip otrzyma od nas tę samą ilość tuszu, więc nieważne czy jesteście fanami nowojorskich Knicks, czy Atlanty Hawks, na pewno nie możecie tego przegapić. Magazyn możecie zamówić w naszym sklepie internetowym, premiera już 14 października.