Powrót Magic Basketball – Darmowy numer zerowy już dostępny

Po 19 latach przerwy i niemal 25 lat od pierwszego wydania, polscy fani koszykówki doczekali się kolejnego numeru kultowego magazynu Magic Basketball.

Zamów prenumeratę Magic Basketball już dziś

„Gdy kilka lat temu w głowie kiełkował mi pomysł reaktywacji ‘Magic Basketball’, w najśmielszych snach nie spodziewałem się, że dotrzemy tu, gdzie dzisiaj jesteśmy” – pisze we wstępniaku do nowego numeru redaktor naczelny magazynu, Piotr Zarychta. „Udało się znaleźć poprzednich właścicieli, dowiedzieć się czy jeszcze cokolwiek ich z tym tytułem łączy. Gdy okazało się, że nie, kolejnym krokiem było zastrzeżenie prawa do nazwy i logotypu, a następnie utworzenie spółki. Potem już było z górki, czyli zebranie redakcji, stworzenie makiety i wykonanie ogromu pracy, który 13 kwietnia przyniósł wypuszczenie w świat zerowego wydania Magic Basketball.”

Numer zerowy to prezent dla fanów, który ma być próbką tego, co czekać ich w czerwcu. Wtedy to miesięcznik zadebiutuje w wersji papierowej i podwojonej objętości.

„Zerówka” dostępna jest w darmowej wersji cyfrowej – wystarczy ściągnąć aplikację Magic Basketball na Androida http://bit.ly/MagicBasketballApp-Android  lub iOS-a. http://bit.ly/MagicBasketballApp-iOS

Magic Basketball nie będzie dostępny w kioskach i salonach prasowych. Kolejne numery – papierowe i cyfrowe – można kupić już teraz za pośrednictwem strony www.magic-basketball.pl/sklep