Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Zaskakujące informacje. Caruso znów w Lakers?!

NBA News: Zaskakujące informacje. Caruso znów w Lakers?!

NBA News: Zaskakujące informacje. Caruso znów w Lakers?!
(Photo by Michael Reaves/Getty Images)

Sean Deveney z Heavy.com twierdzi, że szefowie Lakers są zdania, iż zespołowi brakuje dobrej defensywy na obwodzie, dlatego klub może być zainteresowany powrotem Alexa Caruso, który obecnie reprezentuje barwy Chicago Bulls.

Obrońca Chicago Bulls Alex Caruso to zawodnik, który jest na celowniku wielu drużyn. Choć może nie imponuje swoimi statystykami, to, co robi na parkiecie, prawie zawsze przekłada się na efektywną grę zespołu w obronie. Z tego właśnie powodu Los Angeles Lakers są podobno zainteresowani ściągnięciem swojego byłego zawodnika.

„Krążąca plotka głosi, że Lakers żałowali, że wypuścili go niemal natychmiast po tym, jak to się stało. Wiedzieli, że to był błąd. Nie jest już tym samym graczem, ale Lakers martwią się, że nie mają wystarczającej przewagi na obwodzie pod względem defensywnym. Mógłby być kimś, kto pomoże to naprawić” – powiedział anonimowo jeden z ludzi, który jest dobrze zorientowany w temacie.

To logiczne, że Lakers chcieliby Caruso, biorąc pod uwagę jego historię w Lakers. Była gwiazda Texas A&M rozpoczęła karierę w Lakers w 2017 roku, ostatecznie stając się kluczowym trybikiem, który pomógł drużynie zdobyć tytuł NBA w 2020 roku. Następnie latem 2021 roku podpisał kontrakt z Bulls jako wolny agent.

Choć Bulls mogą szukać picku w pierwszej rundzie draftu w zamian za Caruso, Lakers – zamiast tego – mogą być skłonni rozstać się z niektórymi ze swoich młodych zawodników.