NBA News: Westbrook mówi, że jest lepszy od Jokicia. „Nie ma nikogo takiego jak ja”

NBA News: Westbrook mówi, że jest lepszy od Jokicia. „Nie ma nikogo takiego jak ja”

NBA News: Westbrook mówi, że jest lepszy od Jokicia. „Nie ma nikogo takiego jak ja”
(Photo by Harry How/Getty Images)

– Nikt mnie nie lubi. Nikola jest piekielnie dobrym graczem, ale nie jest mną, a ja nie jestem nim – mówił Russell Westbrook po meczu Clippers z Nuggets.

Westbrook powiedział, że Jokic nie jest lepszy od niego w kolekcjonowaniu triple-double i ogłosił, że jest w tym najlepszy. Westbrook jest liderem wszech czasów pod względem triple-double w historii NBA (ma ich 198), podczas gdy Jokic ma ich 129.

Clippers pokonali w czwartkową noc Denver Nuggets, przybliżając się do zakończenia sezonu zasadniczego w pierwszej czwórce. Jokic zanotował triple-double na poziomie 36 punktów, 17 zbiórek i 10 asyst, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa.

Westbrook powiedział, że uważa, że jest lepszy od Jokicia pod kątem zbierania triple-double.

– Nie ma nikogo takiego jak ja. Na tym poprzestańmy. Nikt mnie nie lubi. Nikola jest piekielnie dobrym graczem, ale nie jest mną, a ja nie jestem nim. Oczywiście, zdobył MVP dwa razy. Twardy obrońca, świetny podający, wie jak grać we właściwy sposób, rywalizuje każdej nocy, ale nie jest Westbrookiem – przyznał gracz Clippers.

Westbrook jest liderem triple-double w historii NBA z 198 punktami na koncie. Jokic natomiast ma ich 129. Westbrook był pierwszym graczem w nowoczesnej historii NBA od czasów Oscara Robertsona, który uzyskał średnie na poziomie triple-double, co przyniosło mu trofeum MVP w sezonie 2016-17.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.