Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Warriors już mają problemy. Draymond Green z kontuzją

NBA News: Warriors już mają problemy. Draymond Green z kontuzją

NBA News: Warriors już mają problemy. Draymond Green z kontuzją
Robert Gauthier/Los Angeles Times via Getty Images

Jeszcze nie zaczął się sezon 2023/2024, a Golden State Warriors i trener Steve Kerr już mają problemy. Anthony Slater z The Athletic donosi, że Draymond Green doznał urazu podczas ostatniej gierki rozgrywanej w Chase Center.

Draymond Green skręcił lewy staw skokowy. Co prawda uraz nie jest poważny, ale wszystko wskazuje na to, że jeden z liderów Warriors nie wróci na rozpoczęcie nowego sezonu. Jego przerwa ma potrwać od 4 do 6 tygodni – informuje z kolei Marc Spears.

Kontuzja przed oficjalnym rozpoczęciem obozu przygotowawczego nie jest idealna dla Warriors, ale organizacja z pewnością podchodzi do tego sezonu długoterminowo, mając nadzieję, że wszyscy będą zdrowi i produktywni do czasu rozpoczęcia play-off.

czy GSW awansują do Playoffów? kurs: bukmacher:
TAK1.20 superbet logo GRAJ
NIE4.00 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 02.10.2023)

Green powiedział, że z powodu kontuzji będzie pauzował co najmniej miesiąc, dodając, że nie musi chodzić o kulach. – Nie jest aż tak źle – rzucił w swoim stylu.

Więcej informacji na temat zdrowia Greena powinno zostać przekazanych w poniedziałek podczas dnia medialnego w Golden State.

Latem krążyły plotki, że Green może będzie chciał zmienić pracodawcę, ale ostatecznie zgodził się na nowy, czteroletni kontrakt o wartości 100 milionów dolarów w Golden State. – Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem Draymonda – powiedział trener Kerr na początku lipca.