Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Tyrese Haliburton: LeBron był moim ulubionym graczem

NBA News: Tyrese Haliburton: LeBron był moim ulubionym graczem

NBA News: Tyrese Haliburton: LeBron był moim ulubionym graczem
fot. YouTube/Bleacher Report (LeBron James Responds To Zlatan's Recent Comments Saying Athletes Should Stay Out Of Politics)

Tyrese Haliburton opowiedział o swoim podziwie dla LeBrona Jamesa z Los Angeles Lakers. Okazuje się, że „Król” był ulubionym graczem gwiazdy drużyny Indiana Pacers w czasie jego dzieciństwa.

Podczas media-day w ramach turnieju NBA IN-Season Tournament Tyrese Haliburton przyznał, że LeBron James był jego ulubionym zawodnikiem, gdy dorastał.

Ciekawostką jest fakt, że Haliburton miał trzy lata, gdy LeBron wchodził właśnie do ligi jako „jedynka” draftu w 2003 roku. Został wybrany przez Cleveland Cavaliers.

– LeBron był moim ulubionym zawodnikiem, gdy dorastałem. Byłem fanem Cavs, potem Heat, potem znowu Cavs, a w końcu fanem Lakers. Tak to właśnie wyglądało – wyjaśnił koszykarz Indiany Pacers.

– Możliwość rywalizowania z nim w takim turnieju przypomina trochę książkę z opowieściami i z pewnością będzie świetną zabawą – zaznaczył.

– Ale to właśnie jest najlepsze w byciu w NBA: rywalizacja ze swoimi idolami co wieczór – wyjaśnił.

Gwiazdor opowiedział także o występie drużyny Pacers w NBA In-Season Tournament, pokonując kilku faworytów i docierając do finału.

– Nie powinno nas tu być. Nikt się nie spodziewał, że tu będziemy. Prawdopodobnie uważano, że przegramy większość meczów turniejowych. Mecz w Filadelfii, którego nie powinniśmy wygrać, mecz w Bostonie, którego zdecydowanie nie powinniśmy wygrać, mecz z Milwaukee, którego także nie powinniśmy wygrać. To po prostu część tej wielkiej historii, która sprawiła mi mnóstwo zabawy, ale jeszcze nie została skończona – podsumował ambitnie.

Tyrese Haliburton notuje obecnie średnie 26,9 punktu, 4,2 zbiórki i znakomite 12,1 asyst, co jest obecnie najwyższym wynikiem w lidze.