Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kosmiczny występ Davisa. Tak nazwał go LeBron

NBA News: Kosmiczny występ Davisa. Tak nazwał go LeBron

NBA News: Kosmiczny występ Davisa. Tak nazwał go LeBron
(Photo by David Becker/NBAE via Getty Images)

LeBron James nazwał Anthony’ego Davisa „samcem alfa” po zdobyciu przez niego 41 punktów w finale NBA In-Season Tournament. Lakers pokonali Pacers 123:109. – Graliśmy razem w zbyt wielu ważnych momentach, aby się nawzajem zawieść – powiedział „Król” po zakończeniu spotkania.

Anthony Davis był najlepszym aktorem finałowego starcia Lakers z Pacers w NBA IN-Season Tournament. Podkoszowy zespołu z Los Angeles zdobył 41 punktów, miał 20 zbiórek, 5 asyst i 4 bloki. Wow, występ robiący wielkie wrażenie!

James porównał występ Davisa do „występu podobnego do Shaqa” i podkreślił znaczenie ich współpracy.

– Czuję, że kiedy jesteśmy razem na parkiecie, jesteśmy zdrowi, wiemy, na co nas stać. Po prostu rozegraliśmy razem zbyt wiele meczów. Przeżyliśmy razem zbyt wiele chwil, zagraliśmy w zbyt wielu ważnych meczach chwile razem, aby się nawzajem zawieść – powiedział LeBron.

Lakersi byli nie do zatrzymania przez cały turniej, wygrywając wszystkie mecze zarówno w fazie grupowej, jak i w rundach pucharowych.

– Robimy to już od dłuższego czasu. Od pięciu lat – powiedział Anthony Davis o swoim duecie z Jamesem.

– Po prostu to rozgryźliśmy. Znamy siebie nawzajem i wiemy, co lubimy robić. Oczywiście, w crunch time, przechodzimy do naszego słynnego pick-and-rolla, gdzie ciężko jest nas zatrzymać. W czwartek LeBron się rozkręcił, a dziś to byłem ja. Wciąż robił swoje. Ale to nie była nasza dwójka, oczywiście cały zespół przyczynił się dziś do tego – zaznaczył.

LeBron James od samego początku wykazał niezachwiane zaangażowanie w zwycięstwo w inauguracyjnym turnieju NBA In-Season Tournament, pomimo braku kontekstu historycznego.

Jego determinacja przyniosła skutek w sobotni wieczór, gdy Los Angeles Lakers pokonali 123:109 Indiana Pacers w meczu o mistrzostwo.

– Napisaliśmy historię – powiedział LeBron James.