NBA News: Trener Budenholzer o potrzebie zmian w składzie Suns

NBA News: Trener Budenholzer o potrzebie zmian w składzie Suns

NBA News: Trener Budenholzer o potrzebie zmian w składzie Suns
Photo by Barry Gossage / NBAE via Getty Images

Po rozczarowującym sezonie, Phoenix Suns wymienili trenera. Nowy szkoleniowiec zwraca uwagę na potrzeby zmian w składzie zespołu.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Mike Budenhozer został wybrany nowym trenerem Phoenox Suns bardzo krótko po tym, jak zespół odpadł po porażce 0-4 w pierwszej rundzie Playoffów, a zwolniony został dotychczasowy szkoleniowiec, Frank Vogel. Mike Budenholzer zdążył wyrazić już swoją ekscytację nowa posadą:

„Jestem podekscytowany pracą z tym składem, z tymi zawodnikami. Mamy świetnych graczy, a ze świetnymi graczami przychodzą duże oczekiwania.”

– trener Mike Budenholzer

Dużo bardziej wymowne są jednak słowa dotyczące potrzeby ściągnięcia rozgrywającego. Eksperci zwracali uwagę, że tercet gwiazd Beal-Booker-Durant nie miał w pierwszej piątce zawodnika, który kreowałby dla nich grę w ataku pozycyjnym:

„Rozmowy na ten temat były świetne i nie ma wątpliwości, że musimy przyjrzeć się naszej rotacji i przedyskutować pozycję rozgrywającego. Jestem przekonany, że to gorąca kwestia – czy to w mediach, czy wśród graczy, czy w zarządzie. Musimy o tym pomyśleć. Musimy być też w stanie grać bez rozgrywającego. Mimo wszystko będziemy jednak prawdopodobnie jakiegoś potrzebować. Musimy być wszechstronni – grać w zróżnicowany sposób.”

– trener Mike Budenholzer

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.