NBA News: Transfer Spurs! Oddają gracza do Hornets… Dla DeRozana?

NBA News: Transfer Spurs! Oddają gracza do Hornets… Dla DeRozana?

NBA News: Transfer Spurs! Oddają gracza do Hornets… Dla DeRozana?
(Photos by Darren Carroll/NBAE via Getty Images)

Jak wynika z informacji Adriana Wojnarowskiego z ESPN, San Antonio Spurs dogadali się z Charlotte Hornets w sprawie transferu…. W tle DeMar DeRozan

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Adrian Wojanrowksi ogłosił, że dojdzie do wymiany pomiędzy Spurs a Hornets. Na pierwszy rzut oka nic ciekawego: San Antonio oddaje niezbyt potrzebnego gracza za bezcen. Istotny jest jednak cel tej wymiany.

Do konkretów: Spurs wysyłają Devonte’ Grahama do Charlotte wraz z drugorundowym pickiem w drafcie. Hornets – jak raportuje Wojanrowski – od razu zwalniają Grahama, a przy okazji także Davisa Bertansa, który zagrał dla nich w zeszłym sezonie 28 meczów.

Jaki w tym cel dla Spurs?

Jak wynika z doniesień Wojnarowskiego, San Antonio Spurs spróbują pomóc DeMarowi DeRozanowi przejść do Sacramento Kings. Klub z Kalifornii chciałby podpisać umowę z DeRozanem, jednak nie ma na to miejsca w salary. Potrzebny jest więc sign and trade z Chicago Bulls. Klub z Chicago nie chce jednak przyjmować w zamian niepotrzebnych kontraktów. Tu wkraczają Spurs – potrzebny jest trzeci zespół, który przyjmie w tej wymianie kontrakty. Spurs z nagrodą fair play, chyba zgoda?

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.