NBA News: Kolejne wzmocnienie 76ers! Wygrywają wakacje?

NBA News: Kolejne wzmocnienie 76ers! Wygrywają wakacje?

NBA News: Kolejne wzmocnienie 76ers! Wygrywają wakacje?
Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images

Jak informuje Adrian Wojnarowski z ESPN, Caleb Martin podpisze nowy kontrakt z Philadelphią 76ers!

Caleb Martin do dziś pozostawał jednym z ciekawszych wolnych agentów na rynku. 28-letni two-way skrzydłowy wyrobił sobie markę w trakcie trzech ostatnich lat w barwach Miami Heat. Mocno przyczynił się do awansu Heat do Finałów NBA w 2023 roku i dziś inkasuje za to pieniądze… Choć chyba mniejsze, niż myślał. Według Wojnarowskiego, Martin podpisze 4-letnią umowę wartą 32 miliony dolarów. Daje to 8 milionów rocznie, czyli wyraźne poniżej wartości wyjątku Mid Level. Ostatni rok kontraktu jest opcją gracza.

Philadelphia 76ers, żeby móc podpisać umowę z Martinem, zmuszeni są zwolnić centra, Paula Reeda, którego kontrakt na przyszły sezon był niegwarantowany.

Caleb Martin to kolejne bardzo solidne wzmocnienie składu Sixers. Po pozyskaniu Paula George’a, do składu dołączyli też Eric Gordon i Andre Drummond, przy czym udało się zachować Kelly’ego Oubre i podpisać przedłużenie z Tyresem Maxey’em. Będą mieli niezłą pakę.

Martin w zesżłym sezonie notował najlepsze w karierze 10 punktów, 4,4 zbiórki i 2,2 punktu na mecz – jego głównym atutem jest jednak gra po bronionej stronie boiska.

Stawiając 30 PLN na 1. miejsce 76ers w konferencji wschodniej, możesz wygrać 132 PLN
kurs z dnia: 6.07.2024
Kurs: 5.00
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
Z KODEM ZKRAINYNBA DO 333 PLN BEZ RYZYKA! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.