NBA News: Trae Young: Chcę wygrywać tu, w Atlancie, ale kto wie…

NBA News: Trae Young: Chcę wygrywać tu, w Atlancie, ale kto wie…

NBA News: Trae Young: Chcę wygrywać tu, w Atlancie, ale kto wie…
Photo by Todd Kirkland/Getty Images

Lider zespołu Atlanta Hawks, Trae Young, od 6 meczu pozostaje poza grą z powodu operacji dłoni, której musiał się poddać. Do gry wróci najprawdopodobniej jeszcze w tym sezonie, żeby pomóc drużynie powalczyć w Playoffach.

Hawks z Trae Youngiem w składzie czekają na sukces już od dobrych kilku lat. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie pojawiły się plotki o ewentualnym rozstaniu Hawks z Youngiem. Głosy te narastają zwłaszcza teraz, kiedy Hawks bez niego notują dobry bilans 4-2.

Trae Young został zapytany przez dziennikarza Hawks.com Kevina Chouinarda o to, czy wierzy, że w przyszłym sezonie będzie jeszcze zawodnikiem Hawks:

„Mam nadzieję. Wiesz, kiedy trafiłem tu w drafcie, miałem taką wizję… Mogłem grać na uniwersytecie Kentucky, czy Kansas, ale wybrałem coś innego. Poszedłem do uniwersytetu Oklahoma, żeby spróbować tam wygrać mistrzostwo. Chciałem tam iść i wygrać dla swojego rodzinnego miasta. Być inny.

Atlanta nigdy nie zdobyła mistrzostwa. Kiedy trafiłem tu w drafcie, uznałem, że to idealna kombinacja; że to coś, czego chcę dokonać, wbrew wszystkiemu.

Dla mnie cała ta wizja zawsze opierała się na byciu tutaj – moim celem jest wygrywać tutaj. Wygrać mistrzostwo, pociągnąć za sobą ludzi, zbudować coś; mistrzowską drużynę, dynastię. Ale kto wie? Minęło już z sześć lat i kto wie. Ale tak, jeśli chodzi o mnie, to tego chcę.”

– Trae Young

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.