NBA News: Tobias Harris na wylocie – są sugestie gdzie może trafić

NBA News: Tobias Harris na wylocie – są sugestie gdzie może trafić

NBA News: Tobias Harris na wylocie – są sugestie gdzie może trafić

Jak podaje Keith Pompey z The Philadelphia Inquier, po trwających Playoffach Philadelphia 76ers najprawdopodobniej pożegnają się z Tobiasem Harrisem.

Trwają Playoffy, a Philadelphia 76ers biorą w nich udział – w pierwszej rundzie zmagają się z wyżej rozstawionymi New York Knicks. Obecnie – po dość zaciętym pierwszym meczu – przegrywają 0-1. Na tym etapie nie wolno ich jednak jeszcze skreślać – to wciąż solidna drużyna skomponowana wokół wybitnie grającego Joela Embiida.

Choć Sixers nadal są w grze, już myślą o nadchodzących wakacjach – tak przynajmniej wynika z doniesień Keitha Pompey’a z The Philadelphia Inquier. W swoim raporcie pisze on, że po tegorocznych Playoffach drogi Sixers z Tobiasem Harrisem się rozejdą. Harris gra obecnie na ostatnim roku swojej dotychczasowej umowy i wszystko wskazuje na to, że jego obecny klub nie będzie próbował go zatrzymać.

Stawiając za freebet na wygraną serię Sixers, możesz wygrać 103 PLN
kurs z dnia: 22.04.2024
Kurs: 2.95
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Pompey dodaje, bazując na „głosach kilku generalnych managerów w lidze”, że głównym kandydatem do sprowadzenia latem Tobiasa Harrisa będzie jego były klub, Detroit Pistons. Doświadczony Harris mógłby pomóc wyprowadzić z dna zespół, w którym jest już przecież dużo młodych talentów. Wpasowałby się też do drużyny ze swoim profilem gracza ofensywnego. Obwód z Cadem Cunninghamem, Jadenem Ivey i Ausarem Thompsonem cierpi na niedobór strzelców.

Tobias Harris rozgrywa obecnie swój szósty sezon w barwach 76ers. Jako zawodnik pierwszej piątki zdobywał w sezonie regularnym średnio 17,2 punktu, 6,5 zbiórki i 3,1 asysty. Choć to solidny zadaniowiec, kibice Sixers nie są zadowoleni z tego, jak wysoki kontrakt dostał. Przez ostatnie 5 lat zarobił łącznie 180 milionów dolarów. W tym sezonie jego zarobki wyniosły około 39 milionów dolarów, co stawia go w gronie TOP20 najlepiej zarabiających graczy ligi.

odbierając freebet obejrzysz mecze za darmo!

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.