Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: To wtedy wróci Green?! Dziennikarz ujawnił ważne informacje

NBA News: To wtedy wróci Green?! Dziennikarz ujawnił ważne informacje

NBA News: To wtedy wróci Green?! Dziennikarz ujawnił ważne informacje

Temat leczenia i powrotu Draymonda Greena grzeje wszystkich. Nic dziwnego. Gwiazdor Warriors – z powodu swojego zachowania – ma gigantyczne problemy na początku sezonu. Okazuje się, że do gry – po zawieszeniu – może powrócić za kilka tygodni.

Dziennikarz Shams Charania przekazał nowe informacje.

„Zawodnik Golden State Warriors Draymond Green rozpoczął proces doradztwa i wszystko wskazuje na to, że pozostanie zawieszony przez co najmniej trzy kolejne tygodnie” – donosi Shams Charania z The Athletic.

Green został zawieszony na czas nieokreślony przez ligę w zeszłym tygodniu po tym, jak uderzył w twarz zawodnika Phoenix Suns, Jusufa Nurkicia, podczas trzeciej kwarty.

Green „będzie musiał spełnić określone warunki ligi i drużyny, zanim wróci do gry” – czytaliśmy w oświadczeniu NBA w sprawie zawieszenia.

Adrian Wojnarowski z ESPN powtórzył, że liga nie chciała umieścić konkretnej liczby meczów przy zawieszeniu Greena, bo chciała mu dać czas na poszukiwanie odpowiedniej porady.

Green był w tym sezonie trzykrotnie wyrzucany z boiska. W listopadzie został również zawieszony na pięć meczów za duszenie centra Minnesoty Timberwolves Rudy’ego Goberta podczas sprzeczki, która pierwotnie rozpoczęła się między Klayem Thompsonem i Jadenem McDanielsem.

Czterokrotny mistrz NBA notuje średnio 10,2 punktu, 5,8 zbiórki i 6,1 asysty w tym sezonie.