Joel Embiid w New York Knicks?
darmowe transmisje 📺 w SUPERBET!

superbet logo
oglądaj!
NBA News: To byłby hit transferowy! Embiid myśli o Knicks?

NBA News: To byłby hit transferowy! Embiid myśli o Knicks?

NBA News: To byłby hit transferowy! Embiid myśli o Knicks?
(Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images)

Podczas niedawnego programu Fox Sports Chris Broussard ujawnił, że trwają spory dotyczące przyszłości Joela Embiida. Analityk NBA słyszał krążące pogłoski wśród dyrektorów i zawodników, że Embiid będzie flirtował z pomysłem gry dla New York Knicks. To byłby wielki transfer w NBA.

– Nie odważyłbym jednak tego powiedzieć na głos – przyznał Broussard z uśmiechem na twarzy.

Biorąc pod uwagę niepewną przyszłość Jamesa Hardena w Philadelphia 76ers i brak intensywnych działań kierownictwa zespołu w tej sprawie, logiczne byłoby, gdyby ich największa gwiazda chciała grać gdzie indziej. Joel Embiid mógłby dosłownie trafić do każdej wybranej przez siebie drużyny, gdyby chciał, ale rzekomo jest jedna drużyna, którą ceni ponad resztę.

Ku zaskoczeniu wszystkich, tą drużyną jest New York Knicks. To jak na razie tylko domysły dziennikarzy.

Knicks wejdą do Playoffów? kurs: bukamcher:
TAK1.27 superbet logo GRAJ
NIE3.40 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 20.10.2023)

Niezależnie od tego, ewentualna chęć Embiida do gry gdzie indziej jest sygnałem, że w drużynie 76ers panuje obecnie prawdziwy bałagan.

Jeśli do tej transakcji miałoby dojść, to New York Knicks musieliby sami wykonać ruch po Embiida. Ponadto jest praktycznie niemożliwe, by kierownictwo Sixers w ogóle rozważyło wypuszczenie swojego najlepszego zawodnika. Zwłaszcza biorąc pod uwagę cały dramat, który dzieje się wokół Jamesa Hardena (nie trenuje z zespołem, nie przychodzi na treningi, nie został też nadal wymieniony).

Nie ma co ukrywać, że plotka pojawiła się w nie najlepszym momencie dla organizacji. Sixers przygotowują się właśnie do nowego sezonu, a w nadchodzących tygodniach wszystko może się wydarzyć. Według ostatnich doniesień, jest wiele drużyn, które bardzo chciałyby mieć Embiida. Sam Joel bardzo kocha Nowy Jork. Wszystko wyjaśni się w miarę upływu czasu, gdy Embiid będzie miał lepsze pojęcie o tym, co czeka Sixers w sezonie, jeśli chodzi o nowych zawodników.