Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Odbierz
NBA News: Kerr nalegał na Greena. Gwiazdor nie zrobił tego

NBA News: Kerr nalegał na Greena. Gwiazdor nie zrobił tego

NBA News: Kerr nalegał na Greena. Gwiazdor nie zrobił tego
(Photo by Loren Elliott/Getty Images)

Według Logana Murdocka z The Ringer, gwiazdor drużyny Golden State Warriors, Draymond Green, miał wiele okazji, aby naprawić zerwane relacje z byłym kolegą z drużyny, Jordanem Poole, ale za każdym razem odmawiał. Mimo że nalegał na to trener Steve Kerr.

Główny trener Warriors, Steve Kerr, zwrócił się do 33-letniego Greena z prośbą, aby zaprosił Poole’a na kolację, aby załagodzić całą sytuację. Odmowa spotkała się z dużym niesmakiem.

„Według szefów Warriors, Steve Kerr kilkakrotnie próbował przekonać Greena, aby zabrał Poole’a na kolację, aby załagodzić ich konflikt, ale Green odmówił” – napisał Murdock.

„Osoby zajmujące się tą sytuacją uważają teraz, że brak działań dyscyplinarnych – innych niż nieujawniona grzywna – oraz niezdolność kogokolwiek z Warriors do naprawienia zerwanych relacji, zepsuły sezon drużyny” – czytamy.

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu doszło do potężnego skandalu na treningu Warriors. Green podszedł do Poole’a, inicjując kontakt, a ten go odepchnął. Skrzydłowy mistrzów NBA w odpowiedzi wyprowadził potężny, nokautujący cios w twarz:

Wszystko widać na materiale wideo opublikowanym przez portal TMZ. Podobno czterokrotny mistrz NBA wściekł się, gdy jego ówczesny kolega z drużyny nazwał go „drogim plecakiem” dla Stephena Curry’ego.

24-letni Poole został latem sprzedany do Washington Wizards po tym, jak jego nastawienie całkowicie zmieniło się w zeszłym sezonie po incydencie z uderzeniem i przedłużeniu kontraktu. Do Warriors trafił Chris Paul.