Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Ten duet już nie zadziała?! Hawks chcą wymienić gwiazdę

NBA News: Ten duet już nie zadziała?! Hawks chcą wymienić gwiazdę

NBA News: Ten duet już nie zadziała?! Hawks chcą wymienić gwiazdę

Według Marca J. Spearsa z Andscape, szefowie Hawks zdali sobie sprawę, że połączenie Murraya i Trae Younga nie działa i chcą sprawdzić wartość rynkową tego pierwszego zawodnika. Kilka klubów już ustawia się w kolejce po gwiazdę.

„Murray cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją grę po obu stronach parkietu, rozsądny kontrakt i… świetny wizerunek” – donosi dziennikarz.

Wśród plotek łączących go z San Antonio Spurs, Murray już powiedział, że z radością wróciłby do tego klubu. Ze względu na osobę trenera, Gregga Popovicha, którego nazywa swoim „drugim ojcem”.

– Pop jest dla mnie jak ojciec, przyjąłbym z radością informację o powrocie. Ale teraz jestem Jastrzębiem, zamierzam pozostać profesjonalistą i grać we właściwy sposób – powiedział Murray w wywiadzie telewizyjnym dla TNT.

Jeśli chodzi o plotki o wymianie, Murray powiedział Andscape, że po prostu skupia się na grze.

– Nie jestem GM-em, właścicielem, agentem, nikim z tych rzeczy. Jestem koszykarzem. Skupiam się na tym. Ciężko pracuję. Dziś jestem zawodnikiem Atlanty Hawks i tylko to się liczy. Chcę wygrywać z tym zespołem – zaznaczył.