Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę
NBA News: Szalona zabawa Greena i Thompsona. „Jest fatalnym inżynierem”

NBA News: Szalona zabawa Greena i Thompsona. „Jest fatalnym inżynierem”

NBA News: Szalona zabawa Greena i Thompsona. „Jest fatalnym inżynierem”
(Jane Tyska/Digital First Media/East Bay Times via Getty Images)

Golden State Warriors świetnie rozpoczęli nowy sezon na parkietach NBA. Tym razem rzutem na taśmę pokonali Sacramento Kings 102:101. Bohaterem był Klay Thompson, który błysnął także na… konferencji prasowej. W zabawie na puszczanie samolotów pokonał Draymonda Greena.

Thriller w San Francisco. Domantas Sabonis rzutem z półdystansu wyprowadził Kings na prowadzenie 101:100, ale ostatnie słowo tego dnia należało jednak do Golden State Warriors. Kluczową postacią był Klay Thompson. Ten – po podaniu Draymonda Greena – celnie przymierzył z półdystansu i zapewnił jej czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

Thompson – po zakończeniu spotkania – został wezwany przez kolegę z drużyny, Draymonda Greena, na zawody puszczania papierowych samolotów. W niej także okazał się lepszy.

Green jako pierwszy puścił swój papierowy samolot. Nie wyszło mu to najlepiej. Thompson poszedł w jego ślady kilka minut później, gdy reporter pokazał mu pracę Greena.

– On jest okropny – Thompson powiedział żartobliwie o próbie Greena zbudowania papierowego samolotu. – To coś nigdzie nie lata. Straszny inżynier – zaśmiał się.

Thompson, Green i Warriors wejdą na pokład prawdziwego samolotu i wybiorą się w trasę, aby w piątek zmierzyć się z Oklahoma City Thunder i w niedzielę z Cleveland Cavaliers.