Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Memphis wzmacniają skład. To znane nazwisko

NBA News: Memphis wzmacniają skład. To znane nazwisko

NBA News: Memphis wzmacniają skład. To znane nazwisko
(Photo by Joe Murphy/NBAE via Getty Images)

Szefowie Memphis Grizzlies reagują na fatalny początek. Zespół przegrał pięć meczów i jest na samym dnie Konferencji Zachodniej. Nowym graczem drużyny będzie Bismack Biyombo. Strony dogadały się na roczny kontrakt o wartości 5 mln dolarów. Shams Charania donosi, że tylko milion dolarów będzie gwarantowany.

„Memphis oficjalnie podpisali umowę z Biyombo, 7. numerem draftu z 2011 roku” – informują amerykańskie media.

Zespół sezon 2023/2024 zaczął od pięciu porażek, dlatego szefowie klubu już teraz postanowili zareagować. „Lekarstwem” na problemy zespołu ma być doświadczony center Bismack Biyombo, który uzupełni lukę po kontuzjowanym Stevenie Adamsie. Poza grą jest także Brandon Clarke.

Grizzlies otrzymali wyjątek od ligi ze względu na ostatnie 20 meczów zawieszenia Ja Moranta. Memphis obsadziło wszystkie 15 miejsc w składzie, a Biyombo może dołączyć do zespołu po środowym spotkaniu z Utah Jazz.

„Obie strony zgodziły się na roczny kontrakt o wartości 5 milionów dolarów. 1 milion dolarów będzie gwarantowany” – informuje dziennikarz Shams Charania.

Biyombo, weteran z 13-letnim stażem w NBA, przez ostatnie dwa sezony pełnił rolę rezerwowego w Phoenix Suns. W minionych rozgrywkach grał dla Suns po 14 minut na mecz, notując średnio 4,3 punktu i 1,4 bloku.