wszystkie mecze Turnieju In-Season
obejrzysz na żywo za darmo! 📺🤩

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Świetny występ LeBrona James. Znów bije rekordy!

NBA News: Świetny występ LeBrona James. Znów bije rekordy!

NBA News: Świetny występ LeBrona James. Znów bije rekordy!

Prowadząc Lakers do zwycięstwa w meczu z Suns w NBA IN-Season Tournament, LeBron James zdobył 31 punktów, 11 asyst, osiem zbiórek i pięć przechwytów. Ta statystyka przeszła do historii na kilka sposobów.

  • James jest pierwszym graczem Lakers, który zdobył 20 punktów, 10 asyst i pięć przechwytów w meczu od czasu, gdy Kobe Bryant zrobił to w 2004 roku.
  • James jest pierwszym graczem Lakers, który zdobył 30 punktów, 10 asyst, pięć zbiórek i pięć przechwytów w meczu od czasu, gdy Magic Johnson zrobił to w 1987 roku.
  • James jest obecnie najstarszym graczem w historii NBA, który zanotował 30 punktów, 10 asyst i pięć przechwytów.

James ustanawia i bije rekordy już od ponad dwudziestu lat, ale część zabawy w turnieju NBA In-Season Tournament polega na tym, że ma szansę ustanowić pierwsze rekordy, które pewnego dnia pobiją inni gracze. Po pięciu meczach zajmuje dziewiąte miejsce w turnieju pod względem łącznej liczby punktów (131), czwarte pod względem asyst (41), piąte pod względem przechwytów (dziewięć) i 16. pod względem zbiórek (40).

Lakers pokonali Phoenix Suns 106:103. Samo zwycięstwo miało znaczenie historyczne, ponieważ wysłało Los Angeles Lakers do Las Vegas na pierwszy w historii półfinał turnieju. W czwartek zmierzą się z New Orleans Pelicans, a indywidualne liczby LeBrona Jamesa były prawdziwą historią wieczoru.