Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Celtics aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

NBA News: Celtics aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

NBA News: Celtics aktywni na rynku transferowym. Kogo szukają?

Shams Charania zdradził, że Boston Celtics będą aktywni na rynku transferowym. Dziennikarz spodziewa się, że klub będzie chciał wzmocnić swoją ławkę rezerwowych przed trade deadline przypadającym na 8 lutego.

Boston, który jest na szczycie Konferencji Wschodniej z bilansem 15-5, nie zagra jednak w Final Four NBA In-Season Tournament. Drużyna odpadła w ćwierćfinale, przegrywając z Pacers 112:122 w Gainbridge Fieldhouse.

Porażka uwidoczniła kilka dziur w składzie Celtics. Shams Charania uważa, że w nadchodzących miesiącach zespół będzie chciał wzmocnić drużynę, by zwiększyć swoje szanse na mistrzostwo NBA.

– Spodziewam się, że Celtics będą aktywni na rynku transferowym w miarę zbliżania się lutego, aby spróbować sprawdzić, czy uda im się zwiększyć rotację – powiedział Shams Charania w programie Run It Back FanDuel.

Wśród potencjalnych celów mogą znajdować się obrońcy Alex Caruso i Jevon Carter oraz Delon Wright, którzy grają w zespołach, które nie mają za dużych szans na grę w play-off i mogą być chętne do robienia wymian przed trade deadline.

Celtics zajmują w tym sezonie drugie miejsce pod względem defensywy (108,2) i 10. pod względem ofensywy (116,7), ale większość meczów opiera się na ich gwiazdorskim wyjściowym składzie.

Po 20 meczach drużyna zajmuje 29. miejsce pod względem liczby punktów z ławki (25,7), wyprzedzając jedynie drużynę 76ers w tej kategorii.