NBA News: Suns wybrali nowego trenera! Dobry wybór?

NBA News: Suns wybrali nowego trenera! Dobry wybór?

NBA News: Suns wybrali nowego trenera! Dobry wybór?
Photo by Gary Dineen/NBAE via Getty Images

Jak podaje Shams Charania z The Athletic, Phoenix Suns wybrali już nowego trenera – od przyszłego sezonu będzie nim Mike Budenholzer.


Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


Sprawy w obozie Phoenix Suns obrały szybki przebieg. Po rozczarowującym sezonie, po którym właściciel Matt Ishbia zapewniał, że trener Frank Vogel ma jego pełne wsparcie… Zwolniono trenera Franka Vogela. Decyzja zajęła zarządowi Suns zaledwie 11 dni od momentu odpadnięcia z Playoffów. Niemalże równo ze zwolnieniem Vogela, podjęto też decyzję o tym, kto będzie jego zastępcą.

Tak jak sugerowały doniesienia ESPN od początku, będzie to Mike Budenholzer – były trener Atlanty Hawks i Milwaukee Bucks. W latach 1996-2013 zdobywał cenne doświadczenie jako asystent w sztabie San Antonio Spurs – między innymi po okiem Gregga Popovicha. Przez kolejne 5 lat prowadził Hawks, między innymi w ich najlepszym sezonie w nowożytnej historii, kiedy to wygrali 60 spotkań i zaszli do Finałów Konferencji. Dalsze 5 lat spędził jako trener Milwaukee Bucks, z którymi sięgnął po mistrzostwo NBA. Przez ostatni rok pozostawał bez pracy.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.