NBA News: Stary-nowy trener Washington Wizards!

NBA News: Stary-nowy trener Washington Wizards!

NBA News: Stary-nowy trener Washington Wizards!
(Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)

Washington Wizards ogłosili kto został ich nowym trenerem. Jak wynika z oświadczenia, będzie nim nie kto inny, jak… Dotychczasowy trener!

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

W styczniu tego roku Washington Wizards – w trakcie fatalnego dla drużyny sezonu – pożegnali się z trenerem Wesem Unseldem Jr.. Na jego miejscu pojawił się trener tymczasowy, Brian Keefe, dotychczasowy asystent. Keefe miał pełnić rolę tymczasowego trenera aż do momentu znalezienia nowego szkoleniowca. Nowym szkoleniowcem – jak się okazuje – zostanie już na stałe Brian Keefe:

„Jesteśmy podekscytowani czyniąc z Briana naszego nowego głównego trenera. Brian to świetny motywator, potrafi łączyć ludzi. Jako lider organizacji, będzie kontynuował wzrost, będzie zaangażowany w rozwój naszych graczy. Jego bogate doświadczenie pomoże nam pchnąć drużynę do przodu w procesie długotrwałego budowania drogi do sukcesu.”

– Will Dawkins, GM Wizards

Brian Keefe był asystentem w sztabie WIzards od 2023 roku. Wcześniej pracował jako asystent w sztabach Nets, Thunder, Lakers i Knicks, pełniąc tę rolę w NBA aż od 2007 roku.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.