Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Sochan popiera Popovicha. „Nie ma sensu gwizdać na Leonarda”

NBA News: Sochan popiera Popovicha. „Nie ma sensu gwizdać na Leonarda”

NBA News: Sochan popiera Popovicha. „Nie ma sensu gwizdać na Leonarda”

Jeremy Sochan ma za sobą jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Przeciwko Clippers zdobył 19 punktów i miał siedem asyst, dobrze prowadząc grę Spurs. O jego występie sporo się mówi, ale znacznie więcej o sytuacji z udziałem Popovicha i Leonarda. Polak zabrał głos w tej sprawie.

Gregg Popovich – w trakcie drugiej kwarty – zdecydował się przerwać grę. Kawhi Leonard stał wtedy na linii rzutów wolnych. Doświadczony trener zwrócił się do fanów, którzy wygwizdywali byłego zawodnika Spurs.

– Przepraszam na chwilę. Proszę, przestańcie buczeć i pozwólcie tym chłopakom grać. Miejcie trochę klasy. My tutaj tak się nie zachowujemy. Skończcie z buczeniem – tak Popovich zwrócił się do tłumu

Jeremy Sochan – na pomeczowej konferenji prasowej – został zapytany o zachowanie Popovicha. Polak w pełni poparł decyzję doświadczonego szkoleniowca.

– Uważam, że to była odpowiednia decyzja ze strony trenera. Nikt tak naprawdę nie wie, co dzieje się w głowie Kawhia Leonarda. Należy pamiętać, że bardzo dużo zrobił dla tej organizacji. Nie ma sensu na niego gwizdać. To brak szacunku w stosunku do niego – przyznał Jeremy Sochan.

Portal „si.com” pisze, że Polak był liderem Spurs w starciu z Clippers. „Jego przywództwo słychać w całej szatni” – czytamy w tekście.

– Mamy liderów w zespole. Jeremy jest jednym z nich i dobrze, że uczy się nowej roli, ale jednocześnie jesteśmy tutaj, aby mu pomóc – powiedział Victor Wembanyama.