NBA News: Rondo ogłosił zakończenie kariery!

NBA News: Rondo ogłosił zakończenie kariery!

NBA News: Rondo ogłosił zakończenie kariery!
(Photo by J. Meric/Getty Images)

Rajon Rondo postanowił zakończyć karierę. Swój ostatni mecz w NBA rozegrał dwa lata temu. Na parkietach najlepszej ligi świata spędził szesnaście sezonów.

Rajon Rondo zakończył swoją 16-sezonową karierę NBA, która obejmuje dwa tytuły mistrzowskie, cztery wybory do All-Star Games i All-NBA Defensive Team.

21. wybór w drafcie 2006 roku oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę w podcaście „All The Smoke” z Mattem Barnesem i Stephenem Jacksonem.

– Wolę teraz spędzać czas z moimi dziećmi. Zarobiłem wystarczająco dużo, teraz opiekuję się nimi – powiedział.

Rondo rozegrał swój ostatni mecz w NBA w kwietniu 2022 roku z Cleveland Cavaliers, a w zeszłym roku pozostał na bezrobociu, nie znajdując drużyny w NBA ani nie próbując swojej przygody za granicą.

Rondo w swoim CV ma grę w dziewięciu różnych drużynach. Dziewięć lat spędził w Boston Celtics. Następnie Rondo zdobył tytuł w 2020 roku w bańce Orlando z Los Angeles Lakers, odgrywając kluczową rolę wchodząc z ławki.

Rondo był także czterokrotnym All-Star w latach 2010-2013 i trzykrotnym liderem asyst w lidze. Zanotował 32 triple-double w sezonie zasadniczym i 10 w playoffach.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.