Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Reggie Miller wściekł się na sędziów. Nie mógł w to uwierzyć

NBA News: Reggie Miller wściekł się na sędziów. Nie mógł w to uwierzyć

NBA News: Reggie Miller wściekł się na sędziów. Nie mógł w to uwierzyć

Legenda NBA Reggie Miller nie mógł uwierzyć, dlaczego Tim Hardaway Jr. otrzymał faul techniczny podczas wtorkowego meczu z Lakers. Nie przebierał w środkach, gdy mówił o tej sytuacji na antenie telewizyjnej.

W wygranym przez Mavericks meczu z Los Angeles Lakers Luka Doncic wykonał fenomenalne zagranie, wytrącając piłkę LeBronowi Jamesowi. Słoweniec pobiegł z nią w drugą stronę, gdzie znalazł Hardawaya, a ten zapakował piłkę do kosza. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego…

Hardaway wisiał na obręczy przez krótszą chwilę, pozwalając gwiazdorowi Lakers, Anthony’emu Davisowi, minąć go, co spowodowało, że sędziowie odgwizdali przewinienie techniczne. Członek Hall of Fame Reggie Miller nie wytrzymał i zwrócił się do sędziów podczas transmisji.

– To okropne ze strony tych sędziów, że mają sześcioro oczu i nie skupiają się, żeby się poprawić. Nie ma mowy, żeby Joey Crawford czy Eddie F. Rush kiedykolwiek odgwizdali takie przewinienie – powiedział Miller.

Sędziowie mieli szczęście, że ta decyzja nie przechyliła końcowego wyniku na korzyść Lakers. Hardaway był jedną z gwiazd meczu. Z 32 punktami na koncie był drugim strzelcem w drużynie, ustępując jedynie Donciciowi.

A sędziowie… Oczywiście w każdym sporcie mogą od czasu do czasu popełnić błędy, ale niektóre z nich są niewybaczalne.