Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kerr o zawieszeniu Greena: „Musi się zmienić”

NBA News: Kerr o zawieszeniu Greena: „Musi się zmienić”

NBA News: Kerr o zawieszeniu Greena: „Musi się zmienić”

Trener Golden State Warriors Steve Kerr uważa, że sytuacja Draymonda Greena to coś więcej niż koszykówka. Podkreśla również, że sam zawodnik musi mocno zmienić swoje podejście.

Skrzydłowy Warriors został zawieszony na czas nieokreślony przez NBA za uderzenie Jusufa  Nurkicia podczas meczu. Green wróci do ligi dopiero po spełnieniu określonych kryteriów.

Trener Kerr postrzega to zawieszenie jako szansę dla swojego zawodnika.

– Chodzi o pomoc Draymondowi. To okazja dla Draymonda, aby dokonać u siebie zmiany. Ale… to nie jest łatwa rzecz do zrobienia – powiedział Kerr przed czwartkowym meczem Warriors z Los Angeles Clippers.

– To nie jest coś, gdzie mówisz, OK, pięć meczów, a potem będzie dobrze. Liga tak zrobiła w jasnym celu. Chodzi o pomóc Draymondowi – dodał.

Kerr twierdzi, że Green musi zmienić swoje zachowanie.

– Tu nie chodzi tylko o ten atak na boisku. Chodzi o jego życie. Chodzi o kogoś, w kogo wierzę, kogoś, kogo znam od wielu lat, kogo kocham za jego lojalność – zaznaczył.

– Ten, który dusił Rudy’ego Goberta, ten, który rzucił się na Jusufa Nurkicia, ten, który uderzył Jordana Poole’a w zeszłym roku, to facet, który musi się zmienić – podkreślił Steve Kerr.

To już czwarte głośne wydarzenie z udziałem Greena w ciągu ostatniego roku. Najpierw uderzył kolegę z drużyny Jordana Poole’a podczas treningu Warriors przed rozpoczęciem sezonu 2022-23. Później w play-off brutalnie uderzył gwiazdę Sacramento Kings Domantasa Sabonisa i został za to zawieszony. W tym sezonie dusił centra Minnesoty Timberwolves Rudy’ego Goberta i został za to zawieszony na pięć meczów.