NBA News: Raptors i Nuggets mają dylemat ze swoimi skrzydłowymi

NBA News: Raptors i Nuggets mają dylemat ze swoimi skrzydłowymi

NBA News: Raptors i Nuggets mają dylemat ze swoimi skrzydłowymi
(Photo by Dustin Bradford/Getty Images)

Jak wynika z raportu Michaela Scotto z HoopsHype, Zarówno Toronto Raptors jak i Denver Nuggets muszą w te wakacje rozwiązać kwestię swoich dwóch istotnych zawodników na skrzydle.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Toronto Raptors w trakcie trade deadline pozyskali z Indiany Pacers Bruce’a Browna. Był to jednak ostatni gwarantowany rok w jego umowie – kolejny jest już opcją zespołu wartą aż 23 miliony dolarów. Według doniesień Michaela Scotto z HoopsHype, Raptors zamierzają opcję wykorzystać, natomiast nie zamierzają skrzydłowego zostawiać w składzie.

Według źródeł Michaela Scotto, Raptors zamierzają wykorzystać opcję, a następnie jeszcze w wakacje dokonać transferu Bruce’a Browna. Klub dostrzega wartość w schodzącym kontrakcie wszechstronnego skrzydłowego, za który dostac mogą graczy lepiej pasujących do młodego, przebudowującego się zespołu.

O swojego skrzydłowego martwią się z kolei Denver Nuggets. Przypomnijmy – Bruce Brown był kluczowym zawodnikiem w mistrzowskim sezonie Denver, po którym nie udało się go zatrzymać i odszedł on do Indiany Pacers. Dziś podobny los może czekać Kentaviousa Caldwell-Pope’a.

Caldwell-Pope rozegrał ostatni gwarantowany sezon swojej umowy, a kolejny to warta 14 milionów dolarów opcja gracza. Według źródeł HoopsHype, KCP najpewniej zrezygnuje z opcji i poszuka na rynku wyższej umowy. Wyższej, ale niekoniecznie dużo dłuższej – 31-latek może tak jak Brown rok temu podpisać wysoki, dwuletni kontrakt.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.