Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Quickley porównał wejście w drużynę do… poderwania dziewczyny

NBA News: Quickley porównał wejście w drużynę do… poderwania dziewczyny

NBA News: Quickley porównał wejście w drużynę do… poderwania dziewczyny
Photo by Vaughn Ridley/NBAE via Getty Images

Immanuel Quickley powiedział, że potrzebna jest cierpliwość, aby on i RJ Barrett dostosowali się do gry Toronto Raptors. Koszykarz używał przy okazji niesztampowego porównania, aby zobrazować całą sytuację.

Quickley przyznał, że zajmie trochę czasu zbudowanie relacji z nowymi kolegami z drużyny. Porównał to do momentu, gdy poznaje się nową dziewczynę.

– To jak poznawanie nowej dziewczyny. Musisz poświęcić trochę czasu, aby ją poznać. Musisz zabrać ją na kolację, spędzać ze sobą dużo czasu. Nie podejdziesz do niej i nie powiesz od razu: 'pobierzmy się’. To nie zadziała. Rzymu też nie zbudowano w jeden dzień. Musimy nadal pracować, indywidualnie i jako zespół – zaznaczył Quickley.

Quickley i Barrett zostali przehandlowani do Toronto w zeszłym miesiącu, gdy Knicks pozyskali O.G. Anunoby’ego, Preciousa Achiuwę i Malachiego Flynna w ramach transakcji.

Duet, który pomógł Knicks dotrzeć do półfinału Konferencji Wschodniej w zeszłym sezonie, powrócił do Nowego Jorku w ostatnią sobotę, otrzymując owację na stojąco od miejscowych fanów.

Barrett skończył z 20 punktami, a Quickley dodał 12, ale to okazało się za mało, by wygrać spotkanie z Knicks w Madison Square Garden.

– To było wspaniałe tu wrócić. Oczywiście nie osiągnęliśmy wyniku, który chcieliśmy, ale zobaczenie wszystkich, gdzie zaczynałem swoją profesjonalną karierę, było całkiem fajne – zaznaczył.

Raptors z bilansem 16:27 zajmują 12. miejsce w Konferencji Wschodniej.