NBA News: Przebudowa na Brooklynie? Właściciel: Nets są na rozdrożu

NBA News: Przebudowa na Brooklynie? Właściciel: Nets są na rozdrożu

Brooklyn Nets są obecnie na rozdrożu – takie słowa wypowiedział właściciel zespołu, Joe Tsai, w rozmowie dla Nets Wire.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jeśli jesteś kibicem Brooklyn Nets i liczysz na to, że Twój zespół szybko włączy się do walki o czołowe lokaty… Musisz wykazać się cierpliwością:

„W zeszłym sezonie nie poszło nam tak dobrze, jak zakładaliśmy. Nie weszliśmy do Playoffów. Mamy jednak nadzieję, że uda się przebudować zespół i upewnić się, że w dłuższej perspektywie będziemy w stanie rywalizować… Jest różnica pomiędzy tym, że chcę wygrywać, a tym, że chcę budować zwycięską mentalność i kulturę, która na to pozwoli. To są dwie bardzo różne rzeczy. Jeśli chcesz wygrywać już teraz, możesz zrujnować sobie przyszłość oddając w wymianach cenne elementy. To, co chcę zrobić z Brooklyn Nets, to podejście długoterminowe.”

– Joe Tsai, właściciel Nets

Jedyną drogą dla Nets, żeby dokonać zmian, będę tego lata transfery. Mikal Bridges, Cam Johnson, Ben Simmons… To są gracze przed trzydziestką, nieprzesadnie perspektywiczni, a każdy z nich na wysokim kontrakcie będzie grał jeszcze rok (Simmons), dwa (Bridges), lub trzy (Johnson).

Najbardziej utalentowanymi młodymi graczami Nets są obecnie 19-letni Noah Clowney, 22-letni już Cam Thomas czy Day’Ron Sharpe. Szału nie ma.

Tego lata wolnym agentem zostaje także Nic Calxton – center, na którego powinno być na rynku wielu chętnych, którego trudno będzie zatrzymać.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.