NBA News: Problemy Bulls? Rynek jest dla nich bezwzględny

NBA News: Problemy Bulls? Rynek jest dla nich bezwzględny

NBA News: Problemy Bulls? Rynek jest dla nich bezwzględny
Photo by Dylan Buell/Getty Images

Chicago Bulls stoją u progu przebudowy. Tym, co dzieli klub od rewolucji, jest między innymi kontrakt Zacha LaVine’a. Kontrakt coraz bardziej problematyczny.

Mecze NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Chicago Bulls próbują oddać Zacha LaVine’a w wymianie już od przynajmniej roku. W międzyczasie kontaktowali się m. in. z 76ers, z Jazz, czy z Pistons, negocjując potencjalny transfer.

Według źródeł, na które powołuje się Marc Stein, zainteresowanie transferem po Zacha LaVine’a ze strony zarówno Sixers jak i Jazz znacznie spadło. Może być to duży kłopot dla Bulls, którzy to próbują pozbyć się kontraktu LaVine’a od dłuższego czasu – bezskutecznie.

Zach LaVine ma w swoim kontrakcie jeszcze 3 lata, za które zarobi łącznie prawie 138 milionów dolarów. Bulls kilka dni temu dokonali wymiany, w której oddali Alexa Caruso do Thunder za Josha Giddey’a. Biorąc pod uwagę, jak bardzo Giddey nie pasuje do składu z DeRozanem, LaVinem i Coby Whitem, nalezało uznać, że to tylko wstęp do dalszych posunięć. Bulls w przeszłości próbowali wykorzystać kontrakt Caruso, by dodać go do LaVine’a i zachęcić ewentualnego nabywcę. Bezskutecznie.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.