Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Poole zmieciony przez Garnetta. „Nie pasuje do ligi”

NBA News: Poole zmieciony przez Garnetta. „Nie pasuje do ligi”

NBA News: Poole zmieciony przez Garnetta. „Nie pasuje do ligi”

Kevin Garnett, były mistrz NBA, zaatakował postać Poole’a jako lidera zespołu i powiedział nawet, że zawodnik Wizards nie pasuje do NBA. Takie słowa padły podczas rozmowy z Paulem Pierce’em.

Jordan Poole przez całą swoją karierę był postacią, która wywoływała skrajne emocje w NBA. Teraz jednak mówi się o nim jeszcze więcej. A wszystko z racji tego, że latem dołączył do zespołu Washington Wizards, gdzie miał być jedną z wiodących postaci. Takie były założenia całego przedsięwzięcia.

Jak na razie z tych planów nici. Z zaledwie dwoma zwycięstwami w 14 meczach Wizards mają drugi najgorszy bilans w lidze.

Rozmawiając z byłym graczem NBA Paulem Piercem w programie Ticket & The Truth, członek Hall of Fame Kevin Garnett stanowczo stwierdził, że Poole nie jest właściwym człowiekiem do kierowania zespołem.

– Widziałem sytuację, gdy rozmawiał z kolegą z drużyny i miał wszystko w nosie. Zrozum: nikt w drużynie cię nie słucha, nikt cię nie słyszy. Tak zachowuje się lider? Tego nauczyłeś się w Warriors? Serio? – mówił Garnett.

– Lansujesz się jako mistrz NBA, ale nie zachowujesz się mistrz. Warriors wyrzucili cię z zespołu, bo nie umiałeś się odpowiednio zachować. Uważam, że tacy gracze nie nadają się do ligi. Nie pasujesz tutaj – takimi słowami zwrócił się do Poole’a.

Poole ma za sobą 14 spotkań w Wizards. Jego statystyki są mocno przeciętne. Do tej pory zdobywa średnio zaledwie 17,1 punktu, a jego skuteczność w rzutach z gry wynosi 39,5 procent i 29,3 proc. za trzy punkty jest znacznie niższa od jego średnich w karierze wynoszących odpowiednio 42 i 33,6.