Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę
NBA News: PJ Tucker sfrustrowany rolą w Clippers. Odejdzie?

NBA News: PJ Tucker sfrustrowany rolą w Clippers. Odejdzie?

NBA News: PJ Tucker sfrustrowany rolą w Clippers. Odejdzie?
(Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)

Shams Charania donosi, że P.J. Tucker jest sfrustrowany swoją rolą w Los Angeles Clippers. Weteran został odstawiony na ławkę w ostatnich pięciu meczach, a jego przyszłość w klubie jest mocno niepewna.

„Trwają dyskusje między obiema stronami, aby znaleźć rozwiązanie. Albo koszykarz zostanie w Clippers, albo trafi do innego klubu” – donosi dziennikarz The Athletic.

Tucker był nieobecny w składzie Clippers w ostatnich pięciu meczach, znajdując się całkowicie poza rotacją. Ten brak gry sprawił, że Tucker jest niezadowolony, ponieważ jest przyzwyczajony do bycia członkiem rotacji.

Trener LA Ty Lue niedawno przesunął debiutanta Kobe Browna do rotacji. Tucker profesjonalnie podszedł do utraty minut na rzecz Browna i pomógł debiutantowi w przystosowaniu się do NBA.

Sytuacja ta przyciągnęła uwagę kilku innych drużyn, które podobno uważnie monitorują jego sytuację.

Weteran ma 11 milionów dolarów w tym sezonie, a w jego kontrakcie jest opcja gracza o wartości 11,5 miliona dolarów na następny rok.

38-letni Tucker występuje w piątej drużynie w ciągu ostatnich czterech sezonów. W tym sezonie zdobywa średnio 1,3 punktu i 2,9 punktu w 15 meczach.