Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers i Sixers kandydatami do wymiany za LaVine’a? Są nowe informacje

NBA News: Lakers i Sixers kandydatami do wymiany za LaVine’a? Są nowe informacje

NBA News: Lakers i Sixers kandydatami do wymiany za LaVine’a? Są nowe informacje
fot. YouTube/MaxaMillion711 (Zach LaVine INSANE Highlight Reel 19-20 Season | CLIP SESSION)

Chicago Bulls kontynuują eksplorację rynku transferowego dla Zacha LaVine’a. Shams Charania donosi, że zarówno Los Angeles Lakers, jak i Philadelphia 76ers mają być zainteresowani przeprowadzeniem transakcji.

Prawda jest taka, że Bulls monitorowali rynek transferowy LaVine’a od początku sezonu. Zespół rozpoczął sezon 2023-2024 od bilansu 5–14, po czym odniósł cztery zwycięstwa z rzędu, gdy LaVine był poza składem z powodu kontuzji.

Koszykarz jest w trakcie drugiego roku z pięcioletniego kontraktu wartego 215,2 miliona dolarów. Jego wynagrodzenie będzie problemem dla niektórych potencjalnych kandydatów, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że LaVine nie jest wybitnym obrońcą, a jego efektywność w grze w dużej mierze zależy od zdobywania punktów.

LaVine będzie pauzował od trzech do czterech tygodni ze względu na stan zapalny w prawej stopie. Zespoły będą obserwować powrót obrońcy Bulls do gry, zanim przystąpią do potencjalnych rozmów handlowych.

Shams Charania najwięcej szans w kontekście tej transakcji daje Lakers i 76ers.

Lakers muszą jednak poczekać do 15 stycznia, aż kilku graczy będzie kwalifikować się do handlu, z kolei Sixers cierpliwie czekają na rozwój sytuacji na rynku transferowym.