Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pistons chcą pozyskać gwiazdy. Trener bierze winę na siebie

NBA News: Pistons chcą pozyskać gwiazdy. Trener bierze winę na siebie

NBA News: Pistons chcą pozyskać gwiazdy. Trener bierze winę na siebie

Detroit Pistons ponieśli właśnie 27. porażkę z rzędu w sezonie 2023/2024. Drużyna wygląda tragicznie pod każdym względem. Monty Williams bierze na siebie odpowiedzialność. Klub z kolei już rozgląda się za wolnymi agentami, których będzie można latem pozyskać.

Shams Charania donosi, że Detroit Pistons będą mieli dużą liczbę wolnego miejsca w składzie przed sezonem 2024/2025 i już teraz mają obrane cele transferowe. Wymienia się czterech zawodników, którzy będą niezastrzeżonymi wolnymi agentami.

Są to: Pascal Siakam, OG Anunoby, Tobias Harris i Miles Bridges.

Warto też dodać, że jedynymi graczami Pistons, których obecnie uważa się za bezpiecznych i nie podlegających dyskusji na temat ewentualnej transakcji, to Cade Cunningham i Jalen Duren.

Z kolei główny trener Pistons, Monty Williams, po kolejnej porażce nie mógł znaleźć słów, aby wyrazić trudną sytuację, w której się obecnie znaleźli. Zespół ma serię 28. porażek z rzędu.

– Konkluzja jest taka, że to moja praca, to moja odpowiedzialność. Trenerzy są oceniani na podstawie swoich osiągnięć. To jest najważniejsze – zaznaczył.