Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pech Clippers! Ważny zawodnik wypada z gry

NBA News: Pech Clippers! Ważny zawodnik wypada z gry

NBA News: Pech Clippers! Ważny zawodnik wypada z gry

Środkowy Los Angeles Clippers Ivica Zubac doznał kontuzji prawej łydki i przez co najmniej cztery tygodnie będzie wyłączony z gry. To kiepskie informacje dla trenera Tyronna Lue i kibiców Clips. Chorwat pełni ważną rolę w zespole z Los Angeles.

Ivica Zubac Zubac w tym sezonie notował średnio 12,4 punktu i 9,7 zbiórek na mecz. Wystąpił w 38 spotkaniach. Był podstawowym środkowym w zespole Clippers.

– Jesteśmy w nowej sytuacji i musimy się do niej dopasować – zaznaczył trener Tyronn Lue.

Mason Plumlee zajął miejsce w pierwszej piątce w spotkaniu z Thunder, z kolei Daniel Theis rozpoczął mecz przeciwko Minnesota Timberwolves.

– Będziemy bardzo tęsknić za Ivicą, ale myślę, że Mason i Daniel wywiążą ze swoich obowiązków. Ten pierwszy jest w coraz lepszej formie, z kolei Daniel wykonał dużo ciężkiej pracy od momentu, gdy do nas trafił. Teraz będzie miał większą rolę i większą odpowiedzialność – podkreślił trener Clippers.

Warto też dodać, że Zubac nie opuszcza zbyt wielu meczów – w każdym z ostatnich czterech sezonów rozegrał 72 lub więcej spotkań. Teraz czeka go kilkutygodniowa przerwa.