Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Paul rezerwowym w Warriors? Tak odpowiedział

NBA News: Paul rezerwowym w Warriors? Tak odpowiedział

NBA News: Paul rezerwowym w Warriors? Tak odpowiedział
Photo by Ezra Shaw/Getty Images

Zgodnie z oczekiwaniami, nowy gwiazdor Golden State Warriors, Chris Paul, został zapytany podczas media-day, czy ma dla niego znaczenie fakt, czy będzie starterem w sezonie 2023/2024. Paul udzielił dyplomatycznej odpowiedzi, przypominając wszystkim, że wychodził z ławki rezerwowych kadry USA na Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku.

– Myślę, że każdy, kto mnie zna, wie, że zależy mi przede wszystkim na wygrywaniu – powiedział Chris Paul.

– Zrobię wszystko, by pomóc naszej drużynie wygrywać mecze. Znam trenera Kerra i kolegów z drużyny. Porozmawiamy o tym i zobaczymy, jak sytuacja się ułoży. Nie muszę nikomu nic udowadniać. Zależy mi przede wszystkim na tym, by być ważną częścią zwycięskiego zespołu – dodał.

Rezerwowy Roku 2023/24: kurs: bukmacher:
Chris Paul17.00 superbet logo GRAJ

(kurs z dnia 04.10.2023)

Paul – jako doświadczony zawodnik – ma za sobą wiele bitew stoczonych z Golden State Warriors. Nie spodziewał, że będzie im pasował. Jednak wykorzystuje szansę, aby wziąć udział w rywalizacji o tytuł.

– Mam przyjaciela, który zawsze mówi: „kiedy wszyscy coś dodają, nikt nie musi robić bardzo dużo”. Ja chcę być ważną częścią zespołu – zadeklarował.

Ostatnio trener Steve Kerr jasno zadeklarował, że ma sześciu zawodników, którzy mają papiery na to, by znaleźć się w pierwszej piątce. W tym gronie jest oczywiście Chris Paul. Niewykluczone, że doświadczony rozgrywający skorzysta na tym, że kontuzji nabawił się Draymond Green, który nie będzie gotowy do rywalizacji w pierwszych tygodniach nowego sezonu.