Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: „64 mln powodów”, Antetokounmpo zdradził plany na przyszłość!

NBA News: „64 mln powodów”, Antetokounmpo zdradził plany na przyszłość!

NBA News: „64 mln powodów”, Antetokounmpo zdradził plany na przyszłość!
Photo by Christian Petersen/Getty Images

Serwis „cbssports” w wymowny sposób opisał działania Giannisa Antetokounmpo. „Supergwiazdor Giannis Antetokounmpo pragnie wygrywać, ale nie jest frajerem. I dlatego pomimo transferu Damiana Lillarda do Bucks w celu zwiększenia szans zespołu na zdobycie mistrzostwa, w tym roku nie podpisze przedłużenia kontraktu. Jest 64 mln powodów” – czytamy.

Antetokounmpo jest uprawniony do podpisania w tym roku trzyletniego przedłużenia kontraktu o wartości 169 milionów dolarów. Ostateczny termin podpisania umowy upływa 23 października. Jeśli jednak poczeka do 2024 roku, będzie mógł podpisać czteroletnie przedłużenie o wartości 233 milionów dolarów, co oczywiście stanowi ogromną różnicę.

Mistrz NBA 2023/24: kurs: bukmacher:
Bucks4.50 superbet logo GRAJ

(kurs z dnia 04.10.2023)

– Podpisywanie kontraktu w tej chwili nie miało sensu. Pieniądze nie są ważne, ale… dużo cholernych pieniędzy jest ważnych, więc zrobię to w przyszłym roku – zaznaczył podczas media-day.

– Zamierzam podpisać kontrakt w przyszłym roku. W tej chwili nie ma to sensu. Chcę być członkiem Milwaukee Buck przez resztę mojej kariery, tak długo, jak będziemy wygrywać. To proste – dodał Grek.

Giannis Antetokounmpo chwali szefów Bucks za to, że nie przespali okresu transferowego przed sezonem 2023/2024. Podczas media-day wyraził się pozytywnie o działaniach klubu, którzy pozyskali Damiana Lillarda z Portland Trail Blazers.

– Mając tutaj Dame’a, z pewnością podnosi to poziom naszego zespołu. Jeden z tych gości, którzy potrafią zdobyć 60, 70 punktów każdego wieczoru. Oczywiście Jrue Holiday odegrał dużą część tego, kim byliśmy i nawet z Jrue mieliśmy szansę wygrać kolejny tytuł. Ale teraz mamy Dame’a w drużynie. To świetny zawodnik. Nie mogę się doczekać gry z nim. Jest głodny, chce wygrać swoje pierwsze mistrzostwo, więc jestem podekscytowany, że jest w zespole. Zdecydowanie czuję, że zespół wykazał zaangażowanie w zdobycie kolejnego mistrzostwa – zaznaczył.