NBA News: Opinia Davisa jest ważna w poszukiwaniu trenera Lakers

NBA News: Opinia Davisa jest ważna w poszukiwaniu trenera Lakers

NBA News: Opinia Davisa jest ważna w poszukiwaniu trenera Lakers
Photo by Juan Ocampo/NBAE via Getty Images

Los Angeles Lakers wciąż szukają nowego trenera i jak się okazuje chcą poważnie wziąć pod uwagę zdanie nie tylko LeBrona Jamesa.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Trwa proces wyboru nowego trenera przez Los Angeles Lakers – jak się okazuje, jest on całkiem ekscytujący. Kiedy wydawało się, że na scenie zostało już tylko dwóch kandydatów – James Borrego i JJ Redick – okazało się, że klub negocjuje z trenerem z NCAA Danem Hurley’em.

Jak podaje Adrian Wojnarowski ESPN, Anthony Davis – z inicjatywy zarządu klubu – jest ważną postacią w procesie poszukiwania nowego trenera. Klub chce wziąć pod uwagę zdanie swojej gwiazdy, licząc, że nowy szkoleniowiec przyszłościowo przeprowadzi Lakers do ery po LeBronie Jamesie.

Warto wspomnieć, że według doniesień właśnie Wojnarowskiego, Anthony Davis zdecydowanie wolał kandydaturę Jamesa Borrego niż JJ Redicka. Borrego może nie zostać jednak wypuszczony przez obecnego pracodawcę, Pelicans.

Być może stąd właśnie intensyfikacja rozmów z Danem Hurley’em. Lakers spotkali się z dwukrotnym mistrzem NCAA wczoraj – nie znamy jednak wyników tego spotkania. Wiemy natomiast z doniesień, że rozmowy miały dotyczyć też tego, jak trener zamierza korzystać z Davisa po atakowanej jak i bronionej stronie parkietu.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.