Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Nowitzki wychwala Turka. „Ma niesamowity talent”

NBA News: Nowitzki wychwala Turka. „Ma niesamowity talent”

NBA News: Nowitzki wychwala Turka. „Ma niesamowity talent”

Alperen Sengun robi furorę w NBA, zbierając pochwały od legendarnego Dirka Nowitzkiego. Utalentowany turecki prezentuje się świetnie na początku tego sezonu w Houston Rockets. To jedna z tych ekip, na które patrzy się z ogromną przyjemnością.

– Wygląda całkiem nieźle. Jestem pod wrażeniem jego gry. Wszechstronność, podania, zdobywanie punktów. Ma niesamowity sezon. Cieszę się razem z nim. Nigdy tak naprawdę go nie spotkałem, ale wydaje się być dobrym człowiekiem, za każdym razem, gdy coś od niego słyszę. Mam nadzieję, że uda mu się to utrzymać – powiedział Nowitzki w rozmowie z Vanessą Richardson z Houston’s Space City Home Network.

Utalentowany turecki center może pochwalić się imponującymi średnimi na poziomie 21 punktów, 8,9 zbiórek i 5,6 asyst. Pod wpływem Senguna drużyna z Teksasu wykazuje znaczną poprawę w porównaniu z poprzednim sezonem.

Legendarny Niemiec wierzy, że Sengun jest na dobrej drodze, by jeszcze bardziej poprawić swoją grę.

– Z roku na rok powinien być coraz lepszy. Ale… gdy kończy się sezon, trzeba wrócić do domu i ciężko pracować, dodać coś do swojej gry. Zwłaszcza, gdy jesteś młody. Widzę, że Sengun nie marnował czasu, poprawiając się z roku na rok. Nie mogę się doczekać jego kolejnych sezonów – przyznał Nowitzki.