NBA News: Nowe wieści w sprawie Townsa – czy Wolves wygrają zachód?

NBA News: Nowe wieści w sprawie Townsa – czy Wolves wygrają zachód?

NBA News: Nowe wieści w sprawie Townsa – czy Wolves wygrają zachód?
(Photo by David Berding/Getty Images)

Napływają pozytywne informacje w sprawie Karl-Anthony’ego Townsa. Jak podaje Shams Charania z The Athletic, zawodnik Wolves powinien w najbliższej przyszłości wrócić do gry.

Jak zwykle dobrze poinformowany Shams Charania z The Athletic pojawił się w programie Run It Back, gdzie wypowiedział się na temat kontuzjowanego obecnie Karl-Anthony’ego Townsa. Według jego doniesień zza klubowych kulis, powrót Townsa może nastąpić niebawem:

„Powiedziano mi, że jest on bardzo, bardzo blisko powrotu do gry. Jest duża wiara w to, że Karl-Anthony Towns zagra jeszcze przed rozpoczęciem Playoffów.”

– Shams Charania, The Athletic

Timberwolves mają do rozegrania jeszcze 4 mecze sezonu regularnego. Jeśli Towns miałby wrócić do gry przed Playoffami, to ma na to niespełna tydzień – 14 kwietnia Wolves grają bowiem ostatni mecz sezonu przeciwko Suns.

Karl-Anthony Towns pauzuje od początku marca, kiedy to nabawił się kontuzji kolana w meczu przeciwko Blazers. Uraz okazał się nie tak poważny, na jaki w pierwszej chwili wyglądał – mimo wszystko wymagał jednak operacji, gdyż doszło do uszkodzenia łąkotki. Początkowo obawiano się, że Towns może wypaść z gry do końca sezonu. Powrót przed Playoffami byłby więc bardzo optymistycznym scenariuszem.

Bez Townsa – a więc jednego ze swoich liderów – Minnesota Timberwolves wciąż radzą sobie bardzo dobrze. Pod jego nieobecność Leśne Wilki wygrały 11 z 16 meczów i z bilansem 54-24 zajmują obecnie pierwsze miejsce na zachodzie ex aequo z Denver Nuggets.

Timberwolves wciąż mają więc realne szanse na zajęcie pierwszego miejsca w konferencji. Nie mają jednak łatwego terminarza – oprócz meczów z Wizards i Hawks, zmierzą się jeszcze bezpośrednimi rywalami o zwycięstwo czyli Nuggets, oraz na zamknięcie sezonu z Suns.

Stawiając za freebet od Superbet na wygraną Wolves w konferencji, możesz wygrać 359 PLN
Kurs: 12.00
SPRAWDŹ
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.