NBA News: Kryzysowe spotkanie liderów Bucks z trenerem Riversem

NBA News: Kryzysowe spotkanie liderów Bucks z trenerem Riversem

NBA News: Kryzysowe spotkanie liderów Bucks z trenerem Riversem
Photo by Patrick McDermott/Getty Images

Milwaukee Bucks próbują zażegnać kryzys, w jakim się znaleźli. Według raportu The Athletic, trener Doc Rivers zwołał specjalne, kryzysowe spotkanie liderów zespołu.

Trener Doc Rivers w sobotę miał zorganizować sesję analizy wideo, w której udział wzięło 9 kluczowych zawodników w rotacji Bucks: Giannis Antetokounmpo, Damian Lillard, Khris Middleton, Brook Lopez, Bobby Portis, Malik Beasley, Pat Connaughton, Jae Crowder i Pat Beverley. Jak opowiadają w swoim raporcie Shams Charania i Eric Nehm, zawodnicy nie tylko analizowali wideo, ale też każdy dostał szansę wypowiedzenia się i przedstawienia swojego oglądu na obecną sytuację.

„To tylko wstęp do tych trudnych, ale naprawdę potrzebnych rozmów.”

– trener Doc Rivers

Milwaukee Bucks w końcówce sezonu regularnego znajdują się w dość poważnym kryzysie. Przegrali 7 z 10 ostatnich spotkań, w tym z takimi rywalami jak Wizards, Grizzlies czy Raptors, a więc tankującymi ekipami z dna tabeli.

Stawiając na Celtics za freebet od SUPERBET możesz wygrać 53 PLN
10.04.2024 | 1:00
Kurs: 1.80
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Czy spotkanie przyniosło skutek? Trudno wyrokować. Po nim Bucks rozegrali mecz z New York Knicks, które przegrali 109:122.

„Może to zabrzmi dziwnie, ale ja czuję się dobrze. Jasne, nie znoszę tego, jak szło nam przez ostatnie chyba dwa tygodnie – jak długo to nie było, to już przeszłość. To niekomfortowe, frustrujące przegrywać mecze, które powinniśmy wygrywać […]. Kiedy jednak rozglądam się po szatni, to czuję się dobrze.

Rozglądam się i widzę wiarę w to, kim jesteśmy, w nasze doświadczenie, to jak długo jesteśmy w tej lidze. I wiem, że czasem nastaje mroczny moment. […] Wtedy wszyscy gadają 'to jest problemem’, albo 'muszą zrobić to czy tamto’, ale w takich momentach dopóki walczysz, to nigdy nie wiesz kiedy sytuacja się odwróci.”

– Damian Lillard

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.