Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Murray nie trafi do Lakers? Hawks nie chcą Russella

NBA News: Murray nie trafi do Lakers? Hawks nie chcą Russella

NBA News: Murray nie trafi do Lakers? Hawks nie chcą Russella

Los Angeles Lakers byli w ostatnich dniach łączeni w plotkach transferowych z obrońcą Atlanty Hawks, Dejounte Murrayem. Wszystko wskazuje jednak na to, że do wymiany nie dojdzie. Strony nie potrafią dojść do porozumienia.

Aby wyrównać pensję, Los Angeles Lakers prawie na pewno muszą uwzględnić D’Angelo Russella w ofertach za Murraya. Sęk w tym, że Hawks podobno nie chcą rozgrywającego Lakers w umowie za Murraya. Ten gracz nie jest przez nich brany pod uwagę.

Jeśli transakcja za Murraya miałaby dojść do skutku, Lakers i Hawks prawdopodobnie będą musieli znaleźć trzecią drużynę, która będzie chętna na usługi Russella. Rozgrywający zarabia 17,3 miliona dolarów za ten sezon i ma opcję gracza o wartości 18,7 miliona dolarów na następny sezon.

Ostatnie doniesienia sugerują również, że Lakers nie chcą rozstać się z Austinem Reavesem w jakiejkolwiek potencjalnej wymianie.

Jeśli chodzi o aktywa handlowe, Lakers mogą zaoferować D’Angelo Russella, Rui Hachimurę, Gabe’a Vincenta, Maxa Christie, Jalena Hooda-Schifino i Maxwella Lewisa, wraz z ich pierwszorundowym pickiem 2029.