Liga NBA wystartowała! 🏀🎉
Oglądaj ją za darmo na SUPERBET!

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Memphis reagują na porażki. Weteran ma podpisać umowę

NBA News: Memphis reagują na porażki. Weteran ma podpisać umowę

NBA News: Memphis reagują na porażki. Weteran ma podpisać umowę
(Photo by Barry Gossage/NBAE via Getty Images)

Memphis Grizzlies sezon 2023/2024 zaczęli od trzech porażek z rzędu, dlatego szefowie klubu już teraz postanowili zareagować. „Lekarstwem” na problemy zespołu ma być doświadczony center Bismack Biyombo, który uzupełni lukę po kontuzjowanym Stevenie Adamsie.

Memphis wyglądają kiepsko na starcie nowego sezonu. Grizzlies przegrali z Pelicans, Nuggets i Wizards. W każdym z meczów stracili 100 i więcej punktów, prezentując się bardzo słabo w defensywie. Brak zawieszonego Moranta i kontuzjowanego Adamsa jest bardzo mocno widoczny.

Z raportu raportu Shamsa Charanii z The Athletic wynika, że Memphis Grizzlies mają pozyskać wolnego agenta Bismack Biyombo.

Biyombo, weteran z 13-letnim stażem w NBA, przez ostatnie dwa sezony pełnił rolę rezerwowego w Phoenix Suns. Memphis chce zwiększyć pole manewru na pozycji centra po stracie Stevena Adamsa.

Należy jednak pamiętać, że transfer będzie możliwy po piątym meczu sezonu, ponieważ Grizzlies otrzymali wyjątek od ligi ze względu na ostatnie 20 meczów zawieszenia Ja Moranta. Memphis obsadziło wszystkie 15 miejsc w składzie, a Biyombo może dołączyć do zespołu po środowym spotkaniu z Utah Jazz.

W zeszłym sezonie Biyombo grał dla Suns po 14 minut na mecz, notując średnio 4,3 punktu i 1,4 bloku.