superbet logo
wchodzę!
NBA News: Malone i Jokić wyrzuceni! Trener Nuggets: przeklinałem po serbsku

Photo by Matthew Stockman/Getty Images

Mike Malone został wyrzucony w pierwszej kwarcie, a Nikola Jokic w drugiej w trakcie spotkania z Detroit Pistons. Obaj narzekali na brak gwizdków ze strony sędziów. Trener Nuggets powiedział, że obaj – w trakcie oglądania meczu – w szatni przeklinali po serbsku.

Denver Nuggets musieli uporać się z wyjątkową sytuacją w meczu przeciwko Detroit Pistons – przez większość spotkania grali bez głównego trenera i największej gwiazdy.

Trener Mike Malone i wielka gwiazda Nikola Jokic zostali wyrzuceni z boiska w pierwszej połowie po tym, jak obaj złapali po dwa faule techniczne.

Malone został wyrzucony z boiska po wściekłej kłótni pod koniec pierwszej kwarty. Tymczasem Jokic został wyrzucony po tym, jak skarżył się, że pod koniec drugiej kwarty nie odgwizdano na nim żadnego przewinienia.

Nuggets ostatecznie pokonali Pistons 107:103, mimo że Jokic grał zaledwie 15 minut (9 punktów, 5 zbiórek, 5 asyst). W rozmowie z mediami po meczu trener Malone powiedział, że oglądanie spotkania z szatni było piekielnie trudne.

– Podczas meczu widzisz różne rzeczy. Kiedy oglądasz telewizję, widzisz wszystko. Trudno to oglądać, po prostu tak to zostawię. Trudno to oglądać, ale wspaniale jest oglądać zwycięstwo. Kiedy gramy dobrze, to wszyscy machamy rękoma, jesteśmy podekscytowani, przytulamy się. Kiedy nie gramy dobrze, przeklinam po serbsku – powiedział Malone.

Tak – odpowiedział na pytanie, czy zna serbskie przekleństwa. – Jestem z nim od 9 lat”.