Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers w kryzysie. Mocne słowa LeBrona!

NBA News: Lakers w kryzysie. Mocne słowa LeBrona!

NBA News: Lakers w kryzysie. Mocne słowa LeBrona!

– W tej chwili jesteśmy do niczego! – powiedział LeBron James po kolejnej porażce jego zespołu. Lakers są w ogromnym dołku i spadli na… 11. miejsce w Konferencji Zachodniej! Klub będzie aktywnie działał na rynku transferowym w najbliższym czasie.

W rozmowie z Dave’em McMenaminem z ESPN, LeBron James bez ogródek wypowiedział się na temat sytuacji drużyny, która przegrała właśnie czwarty mecz z rzędu. Tym razem Lakers okazali się słabsi od Grizzlies.

– W tym momencie jesteśmy do niczego – stwierdził James. Lakers mieli jak dotąd średni sezon, z wyjątkiem mistrzostwa w turnieju NBA In-Season.

– To były tylko dwa mecze. To mała próbka. Wszyscy tak się jarają Las Vegas i ciągle to wspominają, to bez sensu – tak LeBron odniósł się do NBA In-Season Tournament.

Trener Lakers Darvin Ham, którego pozycja jest coraz mocniej kwestionowana, również stwierdził, że zbyt duży nacisk kładzie się na porażki jego zespołu.

– Jestem zmęczony tym, że ludzie żyją i umierają po każdym naszym meczu. To naprawdę niedorzeczne. Dajcie spokój, to jest maraton. Trafiliśmy na trudny okres. To ten sam zespół… – zaznaczył.

– Rozegraliśmy kilka meczów na wysokim poziomie jakiś czas temu i po prostu musimy do tego wrócić – podsumował Ham.

Obecnie Lakers mają bilans 17-19, zajmując 11. miejsce w Konferencji Zachodniej.