NBA News: Lakers pójdą po Donovana Mitchella?!

NBA News: Lakers pójdą po Donovana Mitchella?!

NBA News: Lakers pójdą po Donovana Mitchella?!
Photo by Jason Miller/Getty Images

Pojawiają się kolejne plotki transferowe. Los Angeles Lakers mogą wykonać ruch po Donovana Mitchella, jeśli gwiazdor Cleveland Cavaliers nie podpisze latem przedłużenia kontraktu.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Donovan Mitchell i Cleveland Cavaliers przegrywają 1-3 przeciwko Boston Celtics w trwających półfinałach Konferencji Wschodniej. Koszykarz opuścił game 4 z powodu problemów z łydką. Nie wiadomo, czy wystąpi w kolejnym spotkaniu.

Fani Cleveland mają nadzieję, że Mitchell pojawi się w następnym meczu i przedłuży serię. Ale jeśli nie zagra, czy widzieliśmy już ostatni występ Mitchella w stroju Cavs? To zależy od tego, czy podpisze przedłużenie umowy z Cleveland w offseason – donosi Jason Lloyd z The Athletic.

W swoim raporcie Lloyd zdradził, że Cavaliers mogą zbadać kilka opcji wymiany z innymi drużynami. Jedną z nich mogą być Los Angeles Lakers.

„Biorąc pod uwagę obecny stan łydki Mitchella, możliwe jest, że rozegrał on już swój ostatni mecz w koszulce Cavs” – czytamy.

Lakers mają kilka poważnych decyzji do podjęcia w offseason. Ich gwiazdor, LeBron James, ma opcję zawodnika i może z niej zrezygnować, stając się niezastrzeżonym wolnym agentem.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.