Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kwas w szatni Lakers?! Docierają niepokojące wieści

NBA News: Kwas w szatni Lakers?! Docierają niepokojące wieści

NBA News: Kwas w szatni Lakers?! Docierają niepokojące wieści

Frustracja LeBrona Jamesa i Los Angeles Lakers rośnie po kolejnej porażce. Drużyna po raz pierwszy od 10 listopada ma ujemny bilans i tym samym spadła na 10. miejsce w Konferencji Zachodniej. Mówi się o nieporozumieniach na linii trener-zawodnicy.

Ujemny bilans to najmniejszy z problemów Lakers – wynika z raportu The Athletic. Dziennikarze tego serwisu donoszą o rozłamie na linii trener Darvin Ham – zawodnicy.

Chodzi o zmiany w pierwszej piątce, na które w ostatnim czasie zdecydował się szkoleniowiec Lakers. Ten przesunął m.in. na ławkę D’Angelo Russella, tworząc tym samym większy skład, w którym są LeBron James, Anthony Davis, Taurean Prince i Jarred Vanderbilt

„Decyzja ta wprawiła wielu członków organizacji w Los Angeles w zakłopotanie, podobnie jak samego Jamesa, który w wielu ustawieniach jest jedynym graczem, który potrafi operować piłką. Zmiany w piątce doprowadziły do problemów Lakers ze znalezieniem rytmu” – czytamy w tekście.

W środowy wieczór Lakers przegrali z Miami Heat 110:96. Drużyna przegrała dziewięć z dwunastu meczów od pokonania Indiana Pacers w meczu o mistrzostwo turnieju NBA IN-Season 9 grudnia.

James opuścił halę, nie rozmawiając z reporterami. Kibice byli mocno sfrustrowani.

– Nasza dbałość o szczegóły nie jest dobra. To za mało, aby w tej chwili wygrywać mecze – przyznał Anthony Davis.

Jedno jest pewne: Lakers z pewnością będą bardzo aktywni na rynku transferowym.