NBA News: Kolejny chętny na Donovana Mitchella! Czy wzmocni klub z Teksasu?

NBA News: Kolejny chętny na Donovana Mitchella! Czy wzmocni klub z Teksasu?

NBA News: Kolejny chętny na Donovana Mitchella! Czy wzmocni klub z Teksasu?
Photo by Jason Miller/Getty Images

Donovan Mitchell stanie tego lata przed trudną decyzją – podpisać przedłużenie z Cavaliers, czy wymusić odejście? Sytuację monitoruje coraz więcej drużyn.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak podaje w swoim raporcie Kelly Iko z The Athletic, sytuację Donovana Mitchella bardzo uważnie obserwują Houston Rockets. Według źródeł Iko, Rockets stawiają Mitchella wyżej na liście priorytetów niż Mikala Bridgesa z Nets, czy Brandona Ingrama z Pelicans.

Przypomnijmy – Donovan Mitchell ma jeszcze kontrakt na przyszły sezon, oraz opcję w kontrakcie na sezon 2025/26. Sprawa zdaje się jednak prezentować dość prosto – albo dogada się tego lata na przedłużenie umowy z Cleveland, albo Cavs spróbują wymienić jego dobiegająca powoli końca umowę.

Doniesienia po dość rozczarowujących dla Cavaliers Playoffach są jednoznaczne – klub chce rozdzielić duet Mitchell-Garland i wymieni tego lata jednego z nich. Scenariuszem domyślnym jest transfer Garlanda, jednak jeśli Mictehll nie zdecyduje się podpisać przedłużenia, to on może być na wylocie. Darius Garland ma kontrakt ważny aż do końca sezonu 2027/28.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.