Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kogo wezmą Knicks? Dwa nazwiska na celowniku

NBA News: Kogo wezmą Knicks? Dwa nazwiska na celowniku

NBA News: Kogo wezmą Knicks? Dwa nazwiska na celowniku

Według doniesień Michaela Scotto z HoopsHype, New York Knicks są zainteresowani pozyskaniem gwiazdy Atlanty Hawks, Dejounte Murraya oraz skrzydłowego Toronto Raptors, OG Anunoby’ego.

Knicks wystartowali w tym sezonie z wynikiem 16:11 i są na czwartym miejscu w Konferencji Wschodniej.

Trener Tom Thibodeau chce wzmocnić drużynę przed drugą fazą sezonu zasadniczego i play-off. Są szykowane transfery, by mocniej zaatakować Konferencję Wschodnią.

Duet Brunson – Randle spisuje się bez zarzutów, ale obrona Nowego Jorku będzie musiała ulec poprawie, jeśli drużyna chce awansować do play-off. Wszystko za sprawą kontuzji środkowego Mitchella Robinsona.

W sześciu meczach, odkąd Robinson doznał kontuzji, Nowy Jork ma wskaźnik defensywny 119,9 (na 100 posiadań) i zajmuje 19. miejsce wśród wszystkich drużyn NBA. Front-office Knicks może chcieć pozyskać Murraya lub Anunoby’ego, by wzmocnić struktury defensywne.

Gracz Raptors jest jednym z najlepszych obrońców obwodowych w lidze, średnio notując 1,9 przechwytu na mecz w zeszłym sezonie. Jest w stanie wykorzystać swoją szybkość, aby trzymać się mniejszych zawodników, a jednocześnie jest wystarczająco silny, aby rywalizować z większymi graczami.

Podczas gdy Murray nie jest tak silnym obrońcą jak Anunoby, jego ofensywna wydajność czyni go intrygującą opcją do pary z Brunsonem na obwodzie Nowego Jorku. Były All-Star notuje średnio 20,0 punktu, 5,4 asysty i 1,5 przechwytu na mecz.

Knicks posiadają wiele pierwszorundowych picków w nadchodzącym drafcie 2024, co może znacząco ułatwić sprawę w kontekście sprowadzenia gracza, który mógłby pomóc drużynie.